O České Missis

Česká Missis navazuje na tradiční koncept, který u nás fungoval v letech 1993 – 2015. Princip soutěže sice zůstává stejný, ale celkové pojetí je modernější, více dynamické a více online. Na soutěžící čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení a mediální školení, ale i klasická volná disciplína a samozřejmě finálové soustředění.

V soutěži Česká Missis se volí nejsympatičtější maminka s dítětem. Vítězné dvojice se kromě nových zkušeností a zážitků mohou těšit na ceny jako je rodinný vůz, exotická dovolená a nebo vybavení do domácnosti. Celková hodnota převyšuje 500 000,- Kč.

Ambasadorkou pro rok 2020 je: Alice Bendová

Koho hledáme

Dítě:

  • Věk: 3–12 let
  • Hledáme dítě aktivní a veselé povahy, které je společenské a hravé. Němelo by se bát fofoaparátů a kamer, naopak by mělo mít radost z pozornosti. To vše tak umožní, aby si dítě naplno užilo účast v soutěži.

Maminka:

  • Věk: 18+
  • Čistý trestní rejstřík
  • Občanství České republiky

Přihlásit se mohou i rodiče, kteří mají dítě adoptované
Hledáme maminky, které se rády a aktivně věnují svým dětem, ale nezapomínají ani samy na sebe. Maminky, které mají duši, zdravou sebeúctu, žijí aktivním životním stylem, jsou společenské a dbají o kvalitu nejen výrobků a služeb, ale především o celkovou kvalitu života. 

Na koho se můžete těšit?

Jsem moc ráda, že máme tu možnost uskutečnit tento rodinný projekt. Jsem přesvědčená o tom, ze maminky si zaslouží více podpory a prostoru ukázat nejen talent svých dětí, ale i lásku a oddanost, s jakou je vedou jejich životem.​

Veronika Farářová

ředitelka České Missis

Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci se moc těším a jako ambasadorka se budu snažit vybrat správně finálovou desítku maminek s dětmi a vést je až do samotného finále.

Alice Bendová

herečka, ambasadorka České Missis