Českou Missis se stala Juliana Sládečková, maminka devíti dětí

20.10.2021 proběhlo finále České Missis 2021 v divadle Broadway za účasti známých osobností a hostů široké veřejnosti. Finalistky překvapily svou bystrostí během rozhovoru s porotou a také pestrostí během volných disciplín. V průběhu finále vystoupilo několik známých osobností české hudební scény. Vítězkou se stala finalistka s devíti dětmi.


Soutěž Česká Missis není jen o vnější kráse. Rozhodující je charisma, vztah s dítětem a inspirativní osobnost. Všechny finalistky mají svůj příběh, nicméně jedna jím doslova vynikala nad ostatními. Juliana Sládečková, maminka devíti dětí, a dokonce již babička osmi vnoučat. Juliana je podnikatelka a majitelka firmy v textilním průmyslu, žena plná optimismu, která vždy myslí v první řadě na svoji rodinu. Zaujala porotu i diváky a odnesla si tak titul nejvyšší, tedy Česká Missis 2021. Druhou a třetí příčku obsadily dvě krásné a sympatické blondýnky. I. Českou vicemissis se stala Adéla Linhart a II. Českou vicemissis se stala Aneta Šachová. 

Zahájení celého finále se ujal zpěvák Jaro Smejkal, který se svým sborem „Jéčko“ zazpíval písničku Happy Ending od Miky. Dalším hudebním hostem byl zpěvák David Deyl. Zazněl jeden z jeho největších hitů s názvem Akorát a svojí druhou písní Je nádherné rozhýbal diváky v divadle  Broadway i soutěžící v jeho zákulisí.

Vystoupení nebylo ale jen zpěvu. Na pódiu si diváci mohli užít i Markéty Coufalové s border colií Angie, která je mistryní ČR v tzv. Dogdancingu. Posledním účinkujícím byla zpěvačka Kamila Nývltová, které jsou prkna divadla Broadway velmi dobře známá z muzikálů, ve kterých hraje. Píseň Teď královnou jsem já odstartovala vyhlášení České Missis.

Jednou z nejobávanějších disciplín pro finalistky, ale velmi oblíbenou pro diváky, je disciplína volná. A maminky s dětmi velmi překvapily. Každá disciplína byla jiná. Diváci si užili originální taneční vystoupení, akrobacii, zpěv, světelnou show, jógu, ale třeba i pečení. „Jsem velmi ráda, když vidím, že se maminky věnují svým dětem, a že je vedou ať už ke sportu nebo třeba k pečení. O mě se ví, že právě to mám velmi ráda,“ dodala s úsměvem Kamila.

Finále, které se konalo v divadle Broadway, si nenechalo ujít mnoho známých tváří. Mezi hosty se objevili například návrháři Ponerovi, krásná Adéla Štroffeková, která se v současné době chystá reprezentovat ČR na soutěž Miss Earth, nebo zpěvačka Adéla. O osudu maminek rozhodovali  moderátorka Gabriela Partyšová, zpěvák Jaro Smejkal, Kamila Nývltová a samozřejmě ambasadorka České Missis Alice Bendová „Když jsem dostala nabídku stát se ambasadorkou České Missis, nesmírně mě to potěšilo, neváhala jsem vlastně ani chvilku. Jsem rodinný typ a ráda takový projekt podpořím. Všechny finalistky s jejich dětmi jsem moc ráda poznala, a přestože covid nám tento ročník trošku protáhl a neumožnil realizaci tak, jak bylo v plánu, nakonec jsme si všichni celý průběh soutěže užily. Finále bylo vyvrcholení, které se perfektně povedlo. Vyhrála má favoritka Juliana Sládečková, kterou opravdu obdivuji,“ prozradila Alice Bendová. Moderování se ujala Veronika Farářová, která je současně ředitelkou soutěže. “Byly to náročné dva roky. Jsem vděčná, že jsme to společnými silami dotáhli až do slavnostního finále. Vítězkám gratuluji a věřím, že se opět všichni setkáme. Začátkem roku spustíme castingy na další ročník, už teď se těším, co přinese,“ dodává Veronika Farářová, která se hned s BLUE DEER AGENCY pouští do příprav dalšího ročníku.

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *