Už 20. října se dozvíme, kdo získá titul České Misiss! Takhle probíhaly přípravy finalistů

Deset finalistů absolvovalo již poslední předfinálové soustředění. Kromě nácviků volných disciplín na ně čekalo opět mnoho zajímavých aktivit a školení. Nervozita stoupá, už v říjnu totiž vše vyvrcholí v divadle Broadway.


V pořadí třetí soustředění, na kterém se maminky s dětmi setkaly, se uskutečnilo v Bělé pod Bezdězem v krásném rodinném Hotelu Relax. Soutěžící se zúčastnili školení o výživě pro děti, popovídali si s psycholožkou například na téma Co a jak říct svým dětem, těm bylo v areálu umožněno nakrmit zvířátka a všichni společně se vydali trochu si zasportovat na kolběžky. Důležitým momentem na soustředění byl ale trénink volných disciplín, které předvedly i před ambasadorkou České Missis Alicí Bendovou. „Jsem na všechny moc hrdá. Vím, že není lehké natrénovat volnu disciplínu s dítětem, některé jsou ještě hodně malé, ale i tak si myslím, že dámy předvádějí neskutečné výkony. Uvidíme, jak moc je pak na pódiu ovlivní nervozita,“ komentovala Alice, která coby herečka moc dobře ví, jak se člověk cítí na divadelních prknech. Právě na nich se totiž všech deset maminek s dětmi potká už 20.10.2021. „ Pro slavnostní finále jsme vybrali divadlo Broadway a teď už se je můžeme modlit, aby nám případná nová nařízení vyhlášení vítězek moc neovlivnila. Už jeden rok jsme museli čekat,“ vyjádřila své obavy ředitelka soutěže Veronika Farářová. Právě ta zná všechy soutěžící nejlépe a tak se chopí mikrofonu a bude jim po boku až do samotného vyhlášení.
Kromě volných disciplín čeká na soutěžící rozhovor s porotou, ve které usednou jak vážení partneři České Missis, tak známé osobnosti z řad herců, zpěváků nebo například modelek. Nebude ale chybět ani módní přehlídka. Už brzy vám odtajníme i jména těch, kteří na finále vystoupí. Sledujte nás na webu a na Instagramu Česká Missis a nic vám neuteče.

Děkujeme partnerům, kteří Českou Missis podporují a darují do soutěže ceny finalistkám či vítězkám:
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *