Focení finalistek za účasti ambasadorky Alice Bendové a médií, i to je soustředění České Missis

Jedním z důležitých dnů pro soutěž i pro finalisty je vždy den tzv. mediální. Ano, je to den, kdy se na soutěžící přijedou podívat média a zaznamenají jednu či dvě aktivity probíhající na dané akci. V našem případě šlo o focení v rámci soustředění. Maminky si užily vizážistické služby od vizážistek z Mary Kay. Děkujeme @landinhova a @anettemarus. A kromě krásných make-upů si odnesly i cenné rady v oblasti péče o pleť a základů líčení. „Moc jsme si to užily. Nestává se každý den, aby o vás takto někdo pečoval. Kéž by se tohle dělo každý den ráno, než jdu do práce,“ smála se jedna ze spokojených maminek. 

Když bylo vše připravené, finalisté se odebrali do prostor před Orea Hotel Praha. Právě v něm byli soutěžící ubytovaní a mohli si tak naplno užít krásné prostory a kvalitní služby, které hotel ze sítě Orea Hotels nabízí. Po přivítání médií a také ambasadorky České Misssis Alice Bendové se šlo na věc. Rozhovory, focení… „Moc ráda jsem zase všechny viděla, děti strašně vyrostli a z některých holčiček už jsou slečny. Snad už nám covid umožní uskutečnit finále letos tak, jak je v plánu,“ doufá Alice a s ní i celý tým. 

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *