Druhé soustředění finalistů České Missis odstartovalo. Maminky s dětmi se sešly v Praze v Orea Hotelu

Po covidové pauze je Česká Missis zpět a maminky s dětmi se tak opět mohly zúčastnit soustředění s velmi pestrým programem. Hned ze startu finalistky prošly školením v oblasti sociálních sítí, které jsou nástrojem pro komunikaci s fanoušky, ale například i pro získání nových pracovních nabídek. „Sociální sítě jsou silným komunikačním kanálem jak pro zviditelnění partnerů soutěže, tak pro budování osobního PR. Celé školení jsem koncipovala tak, aby finalistky získaly maximum znalostí a zkušeností ve funkcích a možnostech, které sociální sítě nabízí. Důležité je, aby také pochopily, jak je využívat v plném rozsahu pro propagaci samy sebe nebo například i pro propagace spoluprací,“ přiblížila Jarmila Wood, majitelka agentury Blue Deer Agency, se kterou Česká Missis nově navázala spolupráci.

Hned první ráno se všichni finalisté sešli u hotelového bazénu, aby si protáhli těla a také trochu zaposilovali prostřednictvím několika prvků z jógy. Někteří si cvičení opravdu užívali, jiní by se v sedm ráno raději viděli v posteli 🙂 Hned po snídani následoval nácvik volných disciplín, které jsou povinné pro každého soutěžícího. „Volná disciplína nemůže chybět. Právě při ní se velmi často ukáže vztah mezi maminkou a jejím dítětem. A o ten jde v soutěži Česká Missis především,“ vysvětlila ředitelka České Missis Veronika Farářová. Mezi volnými disciplínami nechyběl zpět, tanec, vaření, akrobacie, nebo například světelná show. „Jsem nadšená, jak pestré aktivity si finalisté vybrali. Diváci se mají rozhodně na co těšit,“ dodala Farářová s tím, že finálový galavečer je plánován na září-říjen letošního roku.

A když už stres z volných disciplín opadl, soutěžící si mohli v klidu užít velmi příjemnou a oddychovou aktivitu – zdobení různých druhů zákusků. Vše proběhlo pod vedením Sladkobrno. Děkujeme za krásný zážitek, maminky s dětmi si odnesly nejen příjemné vzpomínky, ale i samotné výtvory. Na talíři, i v bříšku:-)

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *