Česká Missis už brzy pozná své vítěze: Takhle vypadají děti soutěžících maminek

Česká Missis navazuje na tradiční koncept, který u nás fungoval v letech 1993 – 2015. Princip soutěže sice zůstává stejný, ale celkové pojetí je mnohem modernější. Covidová doba zastavila aktivity již vybraných deseti finalistek a jejich ratolestí. V nejbližších dnech je ale čekají online aktivity a brzy také soustředění, v pořadí již druhé.

Deset maminek se svými dětmi se už letos utkají ve velkém finále o první místo, tedy o titul Česká Missis. „Vybrali jsme opravdu moc fajn maminky s velmi nadanými dětmi. V tomto rodinném projektu rozhodně nerozhodují ani míry ani věk. Důležitý je smysl pro humor, dobrá energie a samozřejmě vztah mezi rodiči a dětmi. Jsem přesvědčená o tom, ze maminky si zaslouží více podpory a prostoru ukázat nejen talent svých dětí, ale i lásku a oddanost, s jakou je vedou jejich životem,“ přiblížila ředitelka České Missis Veronika Farářová, která nedávno porodila dceru Viktorii. Stala se tak poprvé maminkou a jak sama přiznává, teď dokáže být soutěžícím ještě mnohem blíž.

Na maminky s dětmi čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení nebo například mediální školení. Čas jim ale určitě zabere i všemi obávaná volná disciplína, kterou budou mít za úkol předvést na finálovém galavečeru. Nejen s ní jim ale jistě pomůže nadaná a krásná herečka Alice Bendová, která přijala roli ambasadory tohoto „premiérového“ ročníku. „Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci jsme se moc těšila a mé očekávání splnila na sto procent. Myslím, že jsme finálovou desítku maminek s dětmi vybrali správně a ráda je budu doprovázet až do samotného finále,“ těší se Bendová.

Maminky s dětmi mají za sebou už jedno soustředění ve Špindlerově mlýně. V Hotelu Harmony si soutěžící vyzkoušeli, jaké je to stát před objektivem profesionálního fotografa. Jak dopadly společné fotografie, to už jsme vám ukázali. Teď se podívejte na to, jak pózování zvládly děti. Děkujeme za vypůjčení krásného oblečení White Castle Fashion.

Foto: Jan Altner

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *