Oficiální focení finalistek České Missis 2020 a jejich dětí

Finalistky soutěže o nejsympatičtější maminku s dítětem nafotily své první oficiální fotografie. Ačkoliv to pro mnohé z maminek byla první zkušenost s profesionálním focením, vše zvládly jako ostřílené profesionálky. Před objektiv se postavily s úsměvem a jistotou, kterou by jim mohla leckterá modelka závidět.   

Samotnému focení samozřejmě předcházely důkladné přípravy a maminky se nechaly zkrášlit od profesionálů na slovo vzatých. O perfektní make-up se postaraly vizážistky z Dermacolu a o účesy kadeřníci ze známého salonu Franck Provost. Styling si vzal na starost Patrik Diamond, který maminky i děti oblékl do sportovních matchy – matchy outfitů své značky Yako King. 

Focení, které proběhlo v rámci soustředění České Missis ve Špindlerovském hotelu Harmony Club, se mělo realizovat na terase hotelu s výhledem na vrcholky hor. Bohužel počasí tomu úplně nepřálo a venku se v den focení od rána strhla doslova horská bouře. Produkční tým České Missis tak musel najít náhradní řešení, a nakonec se spolu s fotografem rozhodl využít hotelové kurty. Rozhodně neudělal chybu a výsledné fotografie jsou toho důkazem. 

I přes ztížené podmínky si spolupráci s finalistkami nemohl vynachválit fotograf Jan Altner a superlativy nešetřila ani ambasadorka České Missis Alice Bendová. „Všem maminkám i dětem to nejen neuvěřitelně slušelo, ale navíc i dlouhé focení zvládli všichni naprosto bravurně. Musím přiznat, že maminky obdivuji už za to, že se do soutěže přihlásily a moc jim fandím, ale ještě víc za to, jak zvládly právě focení s dětmi. Z vlastní zkušenosti vím, jak je focení s malými dětmi náročné, a že pokud si ti nejmenší postaví hlavu, je to solidní zkouška nervů. Tím víc mě překvapilo, že i ti tříleťáci to celou dobu zvládali s úsměvem a maminky s klidem a nadhledem. Všem včetně fotografa Honzy tak patří můj velký obdiv,“ uzavřela herečka.

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *