ČESKÁ MISS POPRVÉ V HISTORII PŘEDSTAVUJE TITULÁRNÍHO PARTNERA

Datum 1.12.2020 si bude pamatovat veřejnost i tým České Miss zřejmě hodně dlouho. Soutěž krásy se totiž přejmenovává na Česká Miss ESSENS. Spojení české společnosti s tradiční českou soutěží krásy přinese mnoho nového.

„Z tohoto spojení máme upřímnou radost. ESSESN je společností stabilní se zárukou kvality se zkušenostmi v ČR i v zahraničí. Disponuje prověřenými produkty a profesionálním týmem vizážistů. Věřím, že naše společné vize naplníme ke spokojenosti obou stran,“ těší se ředitelka České Miss Veronika Farářová.

O SPOLEČNOSTI ESSENS

Společnost ESSENS během neskutečně krátké doby dokázala proniknout napříč Evropou a dokázala vytvořit rozmanitou paletu nejkvalitnějších parfémů i špičkových kosmetických přípravků. Pod přísným farmaceutickým dohledem ovládá trh vysoce účinnými výživovými doplňky.

Mezi nejoblíbenější výrobky bezpochyby patří 40 dámských a 20 pánských parfémů vysoké kvality s neuvěřitelným obsahem 20 % vonných esencí. Takto vysoký obsah vonných esencí v českých parfumeriích téměř nenajdete. Proto se vůně ESSENS řadí k elitě mezi parfémy. Kosmetické portfolio pak doplňují do stejných vůní laděné sprchové gely i oblíbené tělové balzámy.

K doplňkům stravy, které vyloženě ovládly nejednu českou rodinu, patří bezesporu Colostrum ESSENS a také gely na pití s aloe vera. Tyto výrobky dokáží opravdu divy. Podporují imunitu, chrání před škodlivými radikály a celkově mají pro lidský organismus obrovský význam.

ESSENS však nezůstává jen u doplňků stravy. Aloe vera i zázračné colostrum zakomponovali do kosmetiky a vznikly tak naprosto unikátní výrobky, soustředící se na péči o pleť i o vlasy.

ESSENS láme rekordy a v roce 2014 uvádí na trh zcela novou produktovou řady s názvem Home Pharmacy. Nejen, že doplňky stravy této řady jsou vyvíjeny českou farmaceutickou společností speciálně pro ESSENS, ale jejich výroba je provázena unikátními a revolučními technologiemi tak, aby výsledný efekt podaného přípravku byl dokonalý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *