Tři dny plné aktivit a zážitků, to bylo soustředění České Missis 2020

10 maminek, 11 dětí, 3 dny a nespočet zážitků, to bylo soustředění České Missis 2020 v českém Aspenu, jak se přezdívá našemu nejznámějšímu lyžařskému středisku. Finalistky soutěže o nejsympatičtější maminku s dítětem v průběhu soustředění stanuly na vrcholcích hor, nafotily nové profesionální fotografie, proměnily se v mořské panny, zdokonalily se v sociálních sítích a nechyběl ani odpočinek ve wellness.

Soutěžící měly nabitý program od první chvíle. Ihned po příjezdu do hotelu Harmony Club, se maminky s dětmi vydaly na túru do hor. Z vrcholu Medvědína obdivovaly krásy Krkonoš a děti cestou dolů nasbíraly odznaky na medvědí stezce. Den druhý se nesl ve znamení poznávání Špindlerova Mlýna, školení od specialistky na sociální sítě Michaely Hávové a zasloužené relaxace. Tu si maminky i děti do sytosti užily přímo na Hotelu Harmony Club. Maminky ocenily saunový svět, wellness zónu a děti zase vybavenou hernu, nebo samostatný dětský bazének.

Odpočinek to byl potřebný, protože další den už finalistky od časných ranních hodin absolvovaly přípravy na focení oficiálních fotografií. O jejich perfektní vzhled se postaraly vizážistky Dermacolu a kadeřníci z Franck Provost. Na focení maminky s dětmi oblékly streetovou módu originální české značky Yako King a děti navíc i elegantní modely z obchodu White Castle Fashion.  Potom se už soutěžící přesunuly do hotelového bazénu, kde na ně čekalo hned několik překvapení. Prvním byl příjezd ambasadorky České Missis Alice Bendové a modelky Elišky Bučkové. Druhým pak plavání v oblečcích mořských panen od Happy Tails. Zkušené instruktorky všem ukázaly jak na to, a děti i maminky se tak mohly na chvíli převtělit do těla mořské panny a vyzkoušet si techniku plavání s mono ploutví.

Celé soustředění se neslo v přátelské až rodinné atmosféře a soutěžící si odvezly nejen nové zkušenosti, ale i nová přátelství. “Jsme moc rádi, že se soustředění stihlo uskutečnit ještě před zpřísněním nařízení vlády. Po celou dobu jsme dodržovali všechna opatření, abychom během aktivit neohrozili zdraví všech zúčastněných. Byly to krásné tři dny plné nezapomenutelných zážitků,” dodala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU!
Bergasto, AMB Praha, Kentoya, Medik Haus, JA, Draps, Deramcol, Botovo, Losteria, Ceremony Kids, White Day, Hotel CUBE, Captain Candy, Infinit Sen, Aquapalace, Fashinity, Healthfactory, Kendamil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *