Hlavní partner České Miss 2020 dnes startuje chytrou orchestraci dopravy v Praze

Co nabízí ProfiMobility firmám?

Pomůže Vám efektivně vyřešit bezpečnou přepravu vašich zaměstnanců službou SmartBus až pro 8 pasažérů. Dejte najevo svou společenskou odpovědnost a odvezte své hosty a obchodní partnery hybridními vozy.

Efektivita – orchestrace dopravy, předvídání poptávky a chytré řízení kapacity našeho fleetu

Ekologie – hybridní vozidla, která nebloudí po městě bez cíle a nečekají na zakázku. Díky zvládnuté efektivitě jsou mnohem ekologičtější, protože odvezou více pasažérů méně vozy. Pomáhají tak městům dýchat.

Bezpečnost a odpovědnost – Díky vlastním proškoleným řidičům, mohou garantovat, že  klienty odveze řidič, kterého znají. Odpovědnost je pojem, který berou v ProfiMobility velmi vážně, proto vás vždy vyzvednou včas, bezpečným vozem, vždy profesionálně.

Sociální distanc – novým trendem v dnešním světě, úzce souvisejícím s bezpečností. V rozumné míře může být a bude důležitým bodem v osobním rozhodnutí mnoha lidí, jak se dopravovat z práce a do práce. Negativním výsledkem sociálního distancování může být jeden cestující v jednom autě. To bude velký problém pro už tak přeplněná města a život v nich. ProfiMobility umí nabídnout komfortní alternativu k cestě vlastním autem, nebo taxi, udržitelně i ekologicky.

Moderní SmartBus s kapacitou až 8 osob, si objednáte pohodlně ze své mobilní aplikace. Technologicky řízená orchestrace dopravy zajistí, aby byl pasažér vždy propojen s nejvhodněji situovaným vozem. Technologie ProfiMobilyty chytře předpovídají poptávku, reagují na stávající dopravní situaci a zaručují tak nejefektivnější způsob přepravy. Díky SmartBusu je zaměstnanec komfortně a bezpečně přepraven do zvolené destinance, a to za méně než 1/3 nákladů, oproti taxi či vlastnímu firemnímu vozidlu.

Používáním SmartBusu Vaše firma významně přispěje ke snížení hustého provozu a zbytečného znečišťování životního prostředí ve městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *