Moderátorka Veronika Farářová ukázala, že má srdce na pravém místě

V době, kdy celý svět ochromil korona virus a vše, na co jsme byli dosud zvyklí je najednou jinak, se ukazuje pravá povaha každého z nás. Zatímco někteří odhalili svoje skryté temné stránky a sklony k hyenismu, mnoho dalších lidí naopak ukázalo, že má srdce na pravém místě. Nejen dívky a ženy po celém Česku šijí roušky, aby pomohly potřebným a výjimkou nejsou ani dámy z řad celebrit. Jednou z nich je i Veronika Farářová, ředitelka soutěží Česká Miss a Česká Missis.

Po uvalení karantény Farářová neváhala a spolu se svojí maminkou zasedla k šicímu stroji a denně šijí roušky, aby pomohly tam, kde je to nejvíce potřeba. „V těchto dnech bychom měli držet všichni spolu a pomáhat si víc než kdykoliv jindy. A tak jsem se rozhodla i já s mojí maminkou, že našijeme co nejvíce roušek a darujeme je na místa, kde jich je nedostatek,“ řekla Veronika.

První várku roušek odvezla Veronika spolu s kamarádem zpěvákem Jarem Smejkalem do domova důchodců v Turnově, další do Alzheimer Home Zátiší v Praze a nyní je na řadě Ústav péče pro matku a dítě v Podolí. „Domov důchodců v Turnově jsem objevila díky svému kamarádovi, zpěvákovi Jaro Smejkalovi. Ochotně se mnou domov navštívil a předal roušky zástupcům. Šijeme dál a apeluji na všechny, kdo mají možnost něco udělat – udělejte to, pomozte,“ vyzývá Farářová k pomoci i ostatní. Její výzvy se chopil i Smejkal, který hned druhý den po návštěvě domova důchodců začal společně se svou rodinou také šít roušky pro potřebné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *