Semifinále České Missis už klepe na dveře: Co čeká soutěžící maminky?

Semifinále soutěže o nejsympatičtější maminku s dítětem se blíží a soutěžící už pilně trénují své volné disciplíny. Kromě hvězdné poroty a ambasadorky České Missis pro rok 2020, Alice Bendové, čeká na maminky s dětmi bohatý program – užijí si nejen hudební vystoupení, ale i kouzelnické číslo, nebo ukázku dog dancingu.

Semifinále bude částečně přístupné veřejnosti – soutěžící si s sebou budou moci vzít doprovod z kruhu rodiny a přátel. „Chceme soutěžícím utvořit rodinnou atmosféru a společně si akci opravdu užít. A samozřejmě vybrat finálovou desítku. Maminky s dětmi čeká během semifinále rozhovor s porotou a ukázka volné disciplíny. V této soutěži není rozhodující vzhled, ale charisma, smysl pro humor a vztah mezi rodiči s dětmi, “ upřesnila ředitelka soutěže Veronika Farářová.

Maminky s dětmi přijdou podpořit také zajímavé VIP osobnosti. O hudební zážitek se postarají zpěvačka z Dua Verona Veronika Stýblová a Jaro Smejkal s vokální skupinou J-Voices z Jarova plzeňského pěveckého studia “J”.  Smejkala navíc můžete znát i jako zpěváka kapely Burma Jones nebo vokalistu Terezy Kerndlové, pro kterou také skládá hudbu.

Nejen děti si přijdou na své při kouzelnickém vystoupení iluzionistky Adély Svobodové, ta byla finalistkou České Miss 2011, soutěžila v TV show Česko-Slovensko má talent 2019 a v letošním roce učarovala divákům v televizní show čínského celostátního programu TV CCTV. Čtveřici vystupujících uzavírá Markéta Coufalová a její fenka border kolie Angie. „Je jí šest let a věnujeme se mnoha psím sportům, naším prioritním sportem je ale dog dancing, ve kterém se nám podařilo dosáhnout mnoha úspěchů, máme složené všechny zkoušky, získaly jsme prestižní titul Champion of dog dancing a v roce 2018 jsme se staly II. Vicemistry ČR ve Freestylu,“ pochlubila se nám Adéla svými úspěchy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *