Castingy na Českou Missis 2020 právě odstartovaly!

Volba nejsympatičtější maminky s dítětem je opět o něco blíže. Právě odstartovaly castingy na Českou Missis 2020, kde porota vybírá semifinálovou dvacítku maminek s dětmi, které se utkají o postup do finále. Soutěžícím bude po celou dobu oporou ambasadorka soutěže, krásná Alice Bendová, která usedne nejen do poroty, ale bude se účastnit i doprovodných aktivit a finálového soustředění.

Alice Bendová již dříve prozradila, že podobným soutěžím fandí, ale sama nikdy nenašla odvahu, aby se přihlásila. O to více si užívá svou současnou pozici. „Nejvíce se těším právě na castingová kola, kde se bude vybírat z velkého počtu přihlášených maminek. A co se týká finále, tak z toho budu nervózní i já sama a neskutečně obdivuju všechny soutěžící, které to zvládnou absolvovat bez trémy a nervozity,“ dodala Alice.

Co přihlášené maminky na castinzích čeká, nám přiblížila obchodní ředitelka České Missis, Veronika Farářová: „Castingy probíhají ve dvou fázích. V první jde pouze o rozhovor s maminkou a dítětem a ve druhé o ukázku jakéhokoliv talentu maminky, dítěte nebo v ideálním případě obou. Volí se nejsympatičtější dvojice, která se v závěru České Missis kromě nových zkušeností a zážitků může těšit i na ceny v celkové hodnotě přes 500 000,- Kč.” Soutěž Česká Missis navazuje na populární koncept Missis, který má u nás již více jak dvacetiletou historii. Princip soutěže sice zůstává stejný, ale celkové pojetí bude modernější, více dynamické a více online. Na soutěžící čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení a mediální školení, ale i klasická volná disciplína a samozřejmě finálové soustředění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *